Personer - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 101 - 125 av 338
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Sissel Grønning Haram Haram, Sissel Grønning Instruktørtannlege s.g.haram@odont.uio.no karies hos førskolebarn, 2-åringer
Bilde av Else Harder Harder, Else Spes.utd.sykepleier else.harder@odont.uio.no
Hartmann, Olaug Vist Tannpleier +47-22852104 o.v.hartmann@odont.uio.no PACS
Bilde av Gisle Christofer Haug Haug, Gisle Christofer Instruktørtannlege g.c.haug@odont.uio.no
Bilde av Marianne Lange Hauge Hauge, Marianne Lange Klinikksekretær +47-22852234 m.l.hauge@odont.uio.no
Bilde av Håvard Jostein Haugen Haugen, Håvard Jostein Professor +47-22852170 +4791641610 h.j.haugen@odont.uio.no scaffold, bone regeneration, titanium dioxide, biomaterials, porous, polymer, chemistry and materials science, bone graft
Bilde av Sigrid Haugen Haugen, Sigrid Stipendiat sigrid.haugen@odont.uio.no Bioreaktor, Roterende cellekultur, Eksperimentell tannforflytning, Biomaterialer
Bilde av Inger Heiberg Heiberg, Inger Klinikk avd.leder +47-22852025 inger.heiberg@odont.uio.no
Bilde av Aaste Roe Helgetveit Helgetveit, Aaste Roe Instruktørtannlege a.r.helgetveit@odont.uio.no
Bilde av Nina Hellerud Hellerud, Nina Tannhelsesekretær nina.hellerud@odont.uio.no
Bilde av Tom-Erik Hellerud Hellerud, Tom-Erik Instruktørtannlege +47-22852285 t.e.hellerud@odont.uio.no
Bilde av Inger Hattestad Henriksen Henriksen, Inger Hattestad Instruktørtannlege i.h.henriksen@odont.uio.no
Bilde av Bente Brokstad Herlofson Herlofson, Bente Brokstad Associate Professor 22852233 b.b.herlofson@odont.uio.no oral health and cancer, oral complications in cancer treatment, impact of oral health on quality of life in cancer patients, oral health in disease-free survivors of childhood cancer, bone pathology, osteonecrosis, Clinical research, Treatment modalities
Hesse, Juliane juliahes@student.odont.uio.no
Bilde av Kenneth Stenshol Hestvik Hestvik, Kenneth Stenshol Instruktørtannlege kennesh@odont.uio.no
Bilde av Erik Hjelkrem Hjelkrem, Erik Stipendiat erik.hjelkrem@odont.uio.no
Bilde av Carl Hjortsjø Hjortsjø, Carl Førsteamanuensis +47-22852291 carl.hjortsjo@odont.uio.no Dentale erosjoner
Bilde av Martin Hoftvedt Hoftvedt, Martin Instruktørtannlege martin.hoftvedt@odont.uio.no
Hol, Caroline Stipendiat caroline.hol@odont.uio.no
Bilde av Aud Jorid Kjellsbøl Hole Hole, Aud Jorid Kjellsbøl Tannpleier +47-22852244 a.j.k.hole@odont.uio.no PACS
Hovde, Anne Sofie Instruktørtannlege a.s.hovde@odont.uio.no
Bilde av Lene Hystad Hove Hove, Lene Hystad Førsteamanuensis +47-22852142 l.h.hove@odont.uio.no dental erosion, fluorider, gerodontologi
Hugo, Charlotte Dybvik Instruktørtannlege c.d.hugo@odont.uio.no
Bilde av Jørgen Hugo Hugo, Jørgen Stipendiat jorgen.hugo@odont.uio.no
Hustavnes, Eli Grete M. Instruktørtannlege eghusta@odont.uio.no