Vitenskapelig ansatte - Side 2

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 26 - 50 av 53
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Thomas Michel Kuntziger Kuntziger, Thomas Michel Førsteamanuensis +47-22840383 t.m.kuntziger@odont.uio.no
Bilde av Ibrahimu Mdala Mdala, Ibrahimu Forsker +47-22850658 ibrahimu.mdala@medisin.uio.no Mikrobiologi, Biofilm
Bilde av Edvard Berger Messelt Messelt, Edvard Berger Professor emeritus +47-22840345 +47-99502869 e.b.messelt@odont.uio.no
Bilde av Minou Nirvani Nirvani, Minou Stipendiat +47-22840343 minou.nirvani@odont.uio.no
Bilde av Ingar Olsen Olsen, Ingar Professor emeritus +47-22840350 ingar.olsen@odont.uio.no Biofilmteknikker, DNA, microarray, 16S rRNA sekvensering, Biofilm, Mikrobiell diagnostikk, Mikrobiologi
Bilde av Fernanda Cristina Petersen Petersen, Fernanda Cristina Professor +47-22840312 +47-91186028 f.c.petersen@odont.uio.no mikrobiologi, streptokokker, genetisk kompetanse, biofilm, signalering, normal flora, patogener
Bilde av Sanja Petronijevic Petronijevic, Sanja Stipendiat +47-22840254 sanja.petronijevic@odont.uio.no
Bilde av Sanja Petronijevic Petronijevic, Sanja Stipendiat +47-22840254 sanja.petronijevic@odont.uio.no
Bilde av Asbjørn Røed Røed, Asbjørn +47-22840355 asbjorn.roed@odont.uio.no spyttkjertel, organdannelse, osmoregulering, epigenetikk, molekylærbiologi, cellebiologi, stamceller
Bilde av Gro Herredsvela Rørvik Rørvik, Gro Herredsvela Stipendiat +47-22840256 g.h.rorvik@odont.uio.no
Sand, Lars Peter Professor +47-22840364 l.p.sand@odont.uio.no
Bilde av Dipak Sapkota Sapkota, Dipak Førsteamanuensis +47-22840331 dipak.sapkota@odont.uio.no S100 proteins, miRNA, oral precancer and cancer, transcriptome analysis, functional assays, modulation of gene expression, in vivo models of carcinogenesis
Bilde av Anne Aamdal Scheie Scheie, Anne Aamdal Professor emeritus +47-22840359 +47-92229528 a.a.scheie@odont.uio.no Biofilm, Biofilm inhibition, Bacterial communication interference, Quorum Sensing, Synthetic thiophenones, Microbiology
Bilde av Karl Schenck Schenck, Karl Professor +47 22840360 +47 92809296 karl.schenck@odont.uio.no Forsvar mot infeksjon og immunregulering i munnhulen, periodontitt, oral lichen planus
Bilde av Amer Sehic Sehic, Amer Førsteamanuensis +47-22840352 95752912 +47-95752912 amer.sehic@odont.uio.no
Shekhar, Sudhanshu Postdoktor +47-22840327 sudhanshu.shekhar@odont.uio.no Infeksjon og immunitet, lungeimmunologi, vaksinologi, medfødt lymfosytt cytometri, Celledyrking, histopatologi
Bilde av Gabriela Salvadori Silva Silva, Gabriela Salvadori Stipendiat g.s.silva@odont.uio.no
Bilde av Roger Simm Simm, Roger Førsteamanuensis +47-22840337 roger.simm@odont.uio.no
Bilde av Natalie Sharim Skalleberg Skalleberg, Natalie Sharim Instruktørtannlege +47-22840281 n.s.skalleberg@odont.uio.no
Solhaug, Maren Bråten Stipendiat +47-22840397 +47 228440343 m.b.solhaug@odont.uio.no
Bilde av Tore Solheim Solheim, Tore +47-22840378 +47-41447336 tore.solheim@odont.uio.no
Bilde av Kjersti Sturød Sturød, Kjersti Stipendiat +47-22840336 kjersti.sturod@odont.uio.no antibiotikaresistens, metagenomics
Bilde av Tine Merete Søland Søland, Tine Merete Førsteamanuensis +47-22840376 t.m.soland@odont.uio.no
Bilde av Hong Huynh Thorlakson Thorlakson, Hong Huynh +47-22840269 h.h.thorlakson@odont.uio.no Immunoregulation
Tulek, Amela Stipendiat +47-40511701 amela.tulek@odont.uio.no