Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter ved OD

 

Personer 26 - 50 av 461
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Jan Baldetorp Baldetorp, Jan Instruktørtannlege jan.baldetorp@odont.uio.no
Balta, Maria Stipendiat +47-22840304 maria.balta@odont.uio.no
Bilde av Mitra Bargbidi Bargbidi, Mitra Instruktørtannlege mitraba@odont.uio.no
Bilde av Pål  Barkvoll Barkvoll, Pål Dekan +47 22852226 +47 90987639 dekan@odont.uio.no mucin, mucosa, Oral health, health informatics
Bilde av Tom Asbjørn Barkvoll Barkvoll, Tom Asbjørn Avdelingstannlege +47-22852068 +47-94816222 t.a.barkvoll@odont.uio.no
Bilde av Alejandro Barrantes Bautista Barrantes Bautista, Alejandro Postdoktor +47-22852360 a.b.bautista@odont.uio.no
Batteekh, Lina Tannhelsesekretær lina.batteekh@odont.uio.no
Bekk, Britt Skjærmoen Tannhelsesekretær b.s.bekk@odont.uio.no
Bendriss, Nadia Tannpleier +47-22852316 nadiaben@odont.uio.no
Bilde av Tancred Alexander Benedictow Benedictow, Tancred Alexander Rådgiver +47-22852284 t.a.benedictow@odont.uio.no
Bilde av Tine Merete Berentzen Berentzen, Tine Merete Tannpleier t.m.berentzen@odont.uio.no
Bilde av Thomas Berg Berg, Thomas Senioringeniør +47-22852069 thomas.berg@odont.uio.no Lokal-IT, PACS, IT-tjenester, Serverdrift, Nettverksdrift
Bilde av Linda Hildegard Bergersen Bergersen, Linda Hildegard Professor +47-22840288 +47-97032049 l.h.bergersen@odont.uio.no : Fysisk aktivitet og hjernefunksjon, P. gingivalis, Alzheimers sykdom, Hjernen og nervesystemet, Signaloverføring i nervesystemet, Hjernens stoffskifte
Bilde av Axel Bergman Bergman, Axel Inst.tannl.m/spes +47-37025533 axel.bergman@odont.uio.no Kjeveortopedi, Interdisiplinær behandling
Berntsen, Ailin Neerbye Sekretær a.n.berntsen@odont.uio.no
Bilde av Camilla Neerbye Berntsen Berntsen, Camilla Neerbye Førstekonsulent +47-22852267 c.n.berntsen@odont.uio.no basware, fakturaer, innkjøp, gaver
Bilde av Kari Birkeland Birkeland, Kari Førsteamanuensis +47-22852248 +47-97504602 kari.birkeland@odont.uio.no malokkusjon, dentale skader, tannagenesier, kjeveortopedisk behandlingsresultat
Bjerkehagen, Bodil Førsteamanuensis bodil.bjerkehagen@odont.uio.no
Bilde av Astrid Skiftesvik Bjørkeng Bjørkeng, Astrid Skiftesvik Rådgiver +47-22852023 45512054 +47 45512054 a.s.bjorkeng@odont.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling
Bilde av Hege Bjørkeng Bjørkeng, Hege Instruktørtannlege hege.bjorkeng@odont.uio.no
Bilde av Kari Bjørndal Bjørndal, Kari Instruktørtannlege kari.bjorndal@odont.uio.no
Bilde av Tore Bjørnland Bjørnland, Tore Professor 22852233 tore.bjornland@odont.uio.no Artrose, TMJ, implants, visdomstenner, ultralyd, nerveskader, JIA
Bilde av Fanny Bjørnstad Bjørnstad, Fanny Instruktørtannlege fanny.bjornstad@odont.uio.no
Blich, Marthe Marie Instruktørtannlege m.m.blich@odont.uio.no
Bilde av Inger Johanne S. Blix Blix, Inger Johanne S. Førsteamanuensis +47-22852097 i.j.s.blix@odont.uio.no