Personer - Side 2

Søk etter ansatte og studenter ved OD

 

Personer 26 - 50 av 471
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Selda Aydin Aydin, Selda Tannhelsesekretær 22 85 20 74 seldaa@odont.uio.no foto
Bilde av Eva Marie Bakke Bakke, Eva Marie Rådgiver +47-22852026 e.m.bakke@odont.uio.no
Bilde av Jan Baldetorp Baldetorp, Jan Instruktørtannlege jan.baldetorp@odont.uio.no
Bilde av Maria Balta Balta, Maria Stipendiat +47-22840304 maria.balta@odont.uio.no
Bilde av Mitra Bargbidi Bargbidi, Mitra Instruktørtannlege mitraba@odont.uio.no
Barkani, Miriam El Tannhelsesekretær m.e.barkani@odont.uio.no
Bilde av Pål  Barkvoll Barkvoll, Pål Dekan +47 22852226 +47 90987639 dekan@odont.uio.no mucin, mucosa, Oral health, health informatics
Bilde av Tom Asbjørn Barkvoll Barkvoll, Tom Asbjørn Avdelingstannlege +47-22852068 +47-94816222 t.a.barkvoll@odont.uio.no
Bilde av Alejandro Barrantes Bautista Barrantes Bautista, Alejandro Postdoktor +47-22852360 a.b.bautista@odont.uio.no
Batteekh, Lina Tannhelsesekretær lina.batteekh@odont.uio.no
Bekk, Britt Skjærmoen Tannhelsesekretær b.s.bekk@odont.uio.no
Bendriss, Nadia Tannpleier +47-22852316 nadiaben@odont.uio.no
Bilde av Tancred Alexander Benedictow Benedictow, Tancred Alexander Rådgiver +47-22852284 t.a.benedictow@odont.uio.no
Bilde av Tine Merete Berentzen Berentzen, Tine Merete Tannpleier t.m.berentzen@odont.uio.no
Bilde av Thomas Berg Berg, Thomas Senioringeniør +47-22852069 thomas.berg@odont.uio.no IT-tjenester, Nettverksdrift, Lokal-IT, Serverdrift, PACS
Bilde av Linda Hildegard Bergersen Bergersen, Linda Hildegard Professor +47-22840288 +47-97032049 l.h.bergersen@odont.uio.no Hjernens stoffskifte, Hjernen og nervesystemet, Alzheimers sykdom, P. gingivalis, Signaloverføring i nervesystemet, : Fysisk aktivitet og hjernefunksjon
Bilde av Axel Bergman Bergman, Axel Inst.tannl.m/spes +47-37025533 axel.bergman@odont.uio.no Kjeveortopedi, Interdisiplinær behandling
Berntsen, Ailin Neerbye Sekretær a.n.berntsen@odont.uio.no
Bilde av Camilla Neerbye Berntsen Berntsen, Camilla Neerbye Førstekonsulent +47-22852267 c.n.berntsen@odont.uio.no gaver, innkjøp, basware, fakturaer
Berntsen, Nina Skoe Instruktørtannlege n.s.berntsen@odont.uio.no
Bilde av Kari Birkeland Birkeland, Kari Førsteamanuensis +47-22852248 +47-97504602 kari.birkeland@odont.uio.no dentale skader, malokkusjon, kjeveortopedisk behandlingsresultat, tannagenesier
Bjerkehagen, Bodil Førsteamanuensis bodil.bjerkehagen@odont.uio.no
Bilde av Astrid Skiftesvik Bjørkeng Bjørkeng, Astrid Skiftesvik Rådgiver +47-22852023 45512054 +47 45512054 a.s.bjorkeng@odont.uio.no Nettpublisering, Forskningsformidling, Kommunikasjon
Bilde av Hege Bjørkeng Bjørkeng, Hege Instruktørtannlege hege.bjorkeng@odont.uio.no
Bilde av Kari Bjørndal Bjørndal, Kari Instruktørtannlege kari.bjorndal@odont.uio.no