Teknisk-administrativt ansatte ved fakultetet

Personer 1 - 25 av 47
Navn Telefon E-post Emneord
Andronova, Natalia Forskningsrådgiver 22845337 natalia.andronova@odont.uio.no forskerutdanning, ph.d., forskningsadministrasjon
Bilde av Gerd Astrid Auale Auale, Gerd Astrid Rådgiver +47-22852240 g.a.auale@odont.uio.no
Bilde av Eva Marie Bakke Bakke, Eva Marie Rådgiver +47-22852026 e.m.bakke@odont.uio.no
Bendriss, Nadia Tannpleier +47-22852316 nadiaben@odont.uio.no
Bilde av Tancred Alexander Benedictow Benedictow, Tancred Alexander Rådgiver +47-22852284 t.a.benedictow@odont.uio.no
Bilde av Thomas Berg Berg, Thomas Senioringeniør +47-22852069 thomas.berg@odont.uio.no Lokal-IT, PACS, IT-tjenester, Serverdrift, Nettverksdrift
Bilde av Astrid Skiftesvik Bjørkeng Bjørkeng, Astrid Skiftesvik Rådgiver +47-22852023 45512054 +47 45512054 a.s.bjorkeng@odont.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling
Bilde av Odin Mikal Ekstrøm Ekstrøm, Odin Mikal Avdelingsingeniør +47-22852046 +47-90817397 o.m.ekstrom@odont.uio.no
Bilde av Dagrun Myklebust Ernø Ernø, Dagrun Myklebust Tannpleier +47-22852316 d.m.erno@odont.uio.no
Fetscher, Eva Rådgiver +47-22852012 eva.fetscher@odont.uio.no
Bilde av Hege Glomsaker-Gjessing Glomsaker-Gjessing, Hege Seksjonssjef +47-22852286 hege.glomsaker-gjessing@odont.uio.no
Bilde av Sissel Hammerstad Hammerstad, Sissel Tannpleier +47-22852184 sissel.hammerstad@odont.uio.no
Bilde av Kristin Beathe Hansen Hansen, Kristin Beathe Seksjonssjef +47-22852083 47701877 k.b.hansen@odont.uio.no
Bilde av Ingunn Haugenes Haugenes, Ingunn Førstekonsulent +47-22852115 ingunn.haugenes@odont.uio.no
Bilde av Olav Andreas Hoemsnes Hoemsnes, Olav Andreas Senioringeniør +47-22852122 +47-90159630 o.a.hoemsnes@odont.uio.no Salud, Lokal-IT
Bilde av Leif Erling Jensen Jensen, Leif Erling Assisterende fakultetsdirektør 22852230 l.e.jensen@odont.uio.no Innkjøp, prosjektledelse, HMS, nettredaktør, HR-system
Bilde av Nina Merete Soelberg Johnsen Johnsen, Nina Merete Soelberg Seniorkonsulent +47-22852172 n.m.s.johnsen@odont.uio.no
Bilde av Sukhdeep Kaur Kakar Kakar, Sukhdeep Kaur Avdelingsingeniør +47-22852090 s.k.kakar@odont.uio.no Fronter, Nettpublisering, Vortex, Facad, Facad Collector, IP Telefoni, Lokal-IT
Bilde av Heidi Karlstad Karlstad, Heidi Tannpleier heidi.karlstad@odont.uio.no
Bilde av Henriette Kleivane Kleivane, Henriette Seksjonssjef +47 22852241 henrmag@odont.uio.no studieadministrasjon, Studiekvalitet, studentveiledning, Budsjett
Bilde av Hilde Zwaig Kolstad Kolstad, Hilde Zwaig Rådgiver +47-22852211 +47 480 85 843 h.z.kolstad@odont.uio.no
Bilde av Tove Langhaug Langhaug, Tove Fakultetsdirektør 22852239 +47 93405129 tove.langhaug@odont.uio.no
Bilde av Bjørn Kristian Liråk Liråk, Bjørn Kristian Rådgiver +47-22852131 b.k.lirak@odont.uio.no Økonomi, Budsjett, Rapportering, Controlling
Bilde av Yamila Lopez Lopez, Yamila Rådgiver +47-22852242 yamila.lopez@odont.uio.no Arkiv, ePhorte, Journalføring, brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, innsynsbegjæringer, Postmottak
Bilde av Hege Markussen Markussen, Hege Tannpleier +47-22852037 hege.markussen@odont.uio.no