Teknisk-administrativt ansatte ved fakultetet - Side 2

Personer 26 - 47 av 47
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Tore Miøen Miøen, Tore Overingeniør +47-22852318 +47-95761760 +4795761760 tore.mioen@odont.uio.no IT sikkerhet, Lokal-IT, IT-tjenester
Bilde av Shanthan Navaratnam Navaratnam, Shanthan Seksjonssjef +47-22852120 +47-97178440 shanthan.navaratnam@odont.uio.no IT-leder, Lokal-IT, IKT i læring, Budsjett, Innkjøp, IT-tjeneser
Bilde av Olaug Margrethe Nesset Nesset, Olaug Margrethe Personalsjef +47-22852237 o.m.nesset@odont.uio.no Personaladministrasjon
Nilsen, Hanna Klarholm Instruktørtannlege +47-22852316 h.k.nilsen@odont.uio.no
Bilde av Fredrik Haugen Pedersen Pedersen, Fredrik Haugen Overingeniør +47-22852042 +4745269004 f.h.pedersen@odont.uio.no
Bilde av Jayananthan Somasekaram Pillai Pillai, Jayananthan Somasekaram Overingeniør +47-22852119 +47-91608507 j.s.pillai@odont.uio.no IT-tjenester, Lokal-IT, Brukerstøtte
Bilde av Osamah Rajpoot Rajpoot, Osamah Seniorkonsulent +47-22852145 osamah.rajpoot@odont.uio.no
Bilde av Tone Røtnes Røtnes, Tone Seniorkonsulent +47-22852173 tone.rotnes@odont.uio.no
Bilde av Mette Sandberg Sandberg, Mette Rådgiver +47-22852081 mette.sandberg@odont.uio.no
Bilde av Margit Selsjord Selsjord, Margit Avdelingsingeniør +47-22852065 margit.selsjord@odont.uio.no
Bilde av Astrid Sloreby Sloreby, Astrid Rådgiver +47-22852076 45889450 astrid.sloreby@odont.uio.no
Bilde av Håkon Størmer Størmer, Håkon Senioringeniør +47-22852243 +47-40245748 hakon.stormer@odont.uio.no foto, video, innkjøp
Bilde av Namgyal Tsomo Svenningsen Svenningsen, Namgyal Tsomo Rådgiver +47-22852199 n.t.svenningsen@odont.uio.no studie, spesialistutdanning, suppleringsopptak, praksis, opptak, eksamen
Bilde av Gunn Bjella Sæther Sæther, Gunn Bjella Rådgiver +47-22852238 g.b.sather@odont.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Arkivfaglig veiledning, Innsynsbegjæringer
Bilde av Anne Grethe Søreng Søreng, Anne Grethe Seniorkonsulent +47-22845968 a.g.soreng@odont.uio.no
Bilde av Hilde Kvamme Titlestad Titlestad, Hilde Kvamme Rådgiver +47-22852194 h.k.titlestad@odont.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Gerald Ruiner Torgersen Torgersen, Gerald Ruiner Overingeniør +47-22852112 +47-47237536 g.r.torgersen@odont.uio.no PACS, Strålevern, diagnostisk fysikk, strålingdoser, CT, Cone Beam CT, kvalitetskontroll av avansert radiologisk utstyr, Strålevernkoordinator, Lokal-IT
Bilde av Kim Urdahl-Aasen Urdahl-Aasen, Kim Overingeniør +47-22852098 +47-95448447 95448447 kim.urdahl-aasen@odont.uio.no Salud, Lokal-IT
Bilde av Linda Elin Valtyrson Valtyrson, Linda Elin Seksjonssjef +47-22852178 l.e.valtyrson@odont.uio.no Rapportering, Budsjett, Regnskap, Kontrollprogram, virksomhetsstyring, Økonomistyring
Bilde av Jonas Wengenroth Wengenroth, Jonas +47-22855238 jonas.wengenroth@odont.uio.no Biomaterials, titanium dioxide, AFM, microCT
Yanez Perez, Romina Jacqueline +47-22852212 r.j.y.perez@odont.uio.no
Bilde av Torbjørn Korella Aaberg Aaberg, Torbjørn Korella Avdelingsingeniør +47-22840367 +47-40553262 t.k.aaberg@odont.uio.no Lokal-IT