Teknisk-administrativt ansatte ved fakultetet - Side 2

Personer 26 - 45 av 45
Navn Telefon E-post Emneord
Nilsen, Hanna Klarholm Instruktørtannlege +47-22852316 h.k.nilsen@odont.uio.no
Bilde av Fredrik Haugen Pedersen Pedersen, Fredrik Haugen Overingeniør +47-22852042 +4745269004 f.h.pedersen@odont.uio.no
Bilde av Jayananthan Somasekaram Pillai Pillai, Jayananthan Somasekaram Overingeniør +47-22852119 +47-91608507 j.s.pillai@odont.uio.no Brukerstøtte, Lokal-IT, IT-tjenester
Bilde av Johanne Eriksen Rimstad Rimstad, Johanne Eriksen Førstekonsulent +47-22852115 j.e.rimstad@odont.uio.no
Bilde av Tone Røtnes Røtnes, Tone Seniorkonsulent +47-22852173 tone.rotnes@odont.uio.no
Bilde av Mette Sandberg Sandberg, Mette Rådgiver +47-22852081 mette.sandberg@odont.uio.no
Bilde av Margit Selsjord Selsjord, Margit Avdelingsingeniør +47-22852065 margit.selsjord@odont.uio.no
Bilde av Astrid Sloreby Sloreby, Astrid Rådgiver +47-22852076 45889450 astrid.sloreby@odont.uio.no
Bilde av Ingar Arnodd Storfjell Storfjell, Ingar Arnodd Avdelingsingeniør +47-22852053 i.a.storfjell@odont.uio.no
Bilde av Håkon Størmer Størmer, Håkon Senioringeniør +47-22852243 +47-40245748 hakon.stormer@odont.uio.no foto, innkjøp, video
Bilde av Namgyal Tsomo Svenningsen Svenningsen, Namgyal Tsomo Rådgiver +47-22852199 n.t.svenningsen@odont.uio.no eksamen, spesialistutdanning, opptak, studie, suppleringsopptak, praksis
Bilde av Gunn Bjella Sæther Sæther, Gunn Bjella Rådgiver +47-22852238 g.b.sather@odont.uio.no Innsynsbegjæringer, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Postmottak, Arkiv, Journalføring, ePhorte, Arkivfaglig veiledning
Sølna, Aurora A. Seniorkonsulent +47-22852092 +47-91373586 a.a.solna@odont.uio.no
Bilde av Anne Grethe Søreng Søreng, Anne Grethe Rådgiver +47-22845968 a.g.soreng@odont.uio.no
Bilde av Hilde Kvamme Titlestad Titlestad, Hilde Kvamme Rådgiver +47-22852194 h.k.titlestad@odont.uio.no Personaladministrasjon
Bilde av Gerald Ruiner Torgersen Torgersen, Gerald Ruiner Overingeniør +47-22852112 +47-47237536 g.r.torgersen@odont.uio.no diagnostisk fysikk, CT, Strålevernkoordinator, Strålevern, Cone Beam CT, PACS, strålingdoser, Lokal-IT, kvalitetskontroll av avansert radiologisk utstyr
Bilde av Kim Urdahl-Aasen Urdahl-Aasen, Kim Overingeniør +47-22852098 +47-95448447 95448447 kim.urdahl-aasen@odont.uio.no Salud, Lokal-IT
Bilde av Linda Elin Valtyrson Valtyrson, Linda Elin Seksjonssjef +47-22852178 l.e.valtyrson@odont.uio.no Rapportering, Økonomistyring, Budsjett, Kontrollprogram, virksomhetsstyring, Regnskap
Yanez Perez, Romina Jacqueline Konsulent +47-22852212 r.j.y.perez@odont.uio.no
Bilde av Torbjørn Korella Aaberg Aaberg, Torbjørn Korella Avdelingsingeniør +47-22840367 +47-40553262 t.k.aaberg@odont.uio.no Lokal-IT