Alle vitenskapelig ansatte på OD - Side 3

Personer 51 - 75 av 307
Navn Telefon E-post Emneord
Eftedal, Randi Krog Stipendiat +47-22840307 r.k.eftedal@odont.uio.no
Bilde av Geir Oddvar Eide Eide, Geir Oddvar Inst.tannl.m/spes geiroei@odont.uio.no
Bilde av Knut Erik Eide Eide, Knut Erik Inst.tannl.m/spes +47-22852073 k.e.eide@odont.uio.no
Bilde av Anne Eikeland Eikeland, Anne Universitetslektor +47-22852295 anne.eikeland@odont.uio.no kommunikasjon og veiledning
Eilertsen, Inger Marie Lund Inst.tannl.m/spes imeilert@odont.uio.no
Eliassen, Morten Instruktørtannlege morten.eliassen@odont.uio.no
Bilde av Jan Eirik Ellingsen Ellingsen, Jan Eirik Instituttleder +47-22852141 +47-91184002 j.e.ellingsen@odont.uio.no Dental implantologi, Benregenerasjon, Klinisk protetikk, Implantatteknologi
Bilde av Per Kristian Elvestad Elvestad, Per Kristian Instruktørtannlege p.k.elvestad@odont.uio.no
Bilde av Unni Endal Endal, Unni Universitetslektor +47-22852382 +47-90750933 unni.endal@odont.uio.no
Bilde av Morten  Enersen Enersen, Morten Førsteamanuensis 22840316 48110546 morten.enersen@odont.uio.no Mikrobiologi, periodontitt, tannimplantater, biofilm, bioinformatikk, Mikrobiell diagnostikk, 16S rRNA sekvensering
Erenius, Joachim Scott Instruktørtannlege j.s.erenius@odont.uio.no
Bilde av Inger Thea Myklebust Ernø Ernø, Inger Thea Myklebust Forskerlinjestudent iterno@student.odont.uio.no oral mukosa, limbal stamcellesvikt
Bilde av Lisen Vivienne Espeland Espeland, Lisen Vivienne Professor +47-22852298 l.v.espeland@odont.uio.no
Bilde av Katrine Gahre Fjeld Fjeld, Katrine Gahre Spesialtannlege k.g.fjeld@odont.uio.no
Bilde av Finn Fløystrand Fløystrand, Finn Førsteamanuensis +47-22852293 finn.floystrand@odont.uio.no
Fostad, Barbro Grunnan Instruktørtannlege 41726450 barbrogf@odont.uio.no
Bilde av Tanya Jeanette Franzen Franzen, Tanya Jeanette Spesialtannlege +47-22852128 t.j.franzen@odont.uio.no RT-PCR, 3D models, Histologi, Mikroskopi
Bilde av Åshild Kvammen Frettem Frettem, Åshild Kvammen Stipendiat a.k.frettem@odont.uio.no
Bilde av Espen Færøvig Færøvig, Espen Universitetslektor +47-22852254 espen.farovig@odont.uio.no
Bilde av Maria Lucete Færøvig Færøvig, Maria Lucete Stipendiat m.l.farovig@odont.uio.no
Gabor, Judit Klinikksekretær judit.gabor@odont.uio.no
Bilde av Jørn Thomas Gallefoss Gallefoss, Jørn Thomas Instruktørtannlege j.t.gallefoss@odont.uio.no
Bilde av Hilde Kanli Galtung Galtung, Hilde Kanli Professor +47-22840338 h.k.galtung@odont.uio.no aquaporins, oral squamous cell carcinoma, organogenesis, morphogenesis, salivary gland physiology, cell volume regulation
Bilde av Sebastian Geissler Geissler, Sebastian +47-22852353 sebastian.geissler@odont.uio.no
Bilde av Maziar  Ghadakchi Shabestari Ghadakchi Shabestari, Maziar Stipendiat - Avdeling for biomaterialer 22852360 94374794 m.g.shabestari@odont.uio.no Immunohistochemistry (IHC), In Situ Hybridisation (ISH), Histology, Histomorphometry