Vitenskapelig ansatte ved instituttene - Side 6

Personer 126 - 150 av 294
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Pawel Kallas Kallas, Pawel Stipendiat pawel.kallas@odont.uio.no
Bilde av Anne Kalvik Kalvik, Anne Universitetslektor +47-22852086 +47-47610647 anne.kalvik@odont.uio.no Oral protetikk, emaljeutviklingsforstyrrelser, klinisk forskning
Bilde av Neeraj Kasbekar Kasbekar, Neeraj Instruktørtannlege neeraj.kasbekar@odont.uio.no
Bilde av Jasna Kazazic Kazazic, Jasna Instruktørtannlege jasnaka@odont.uio.no
Kazmi, Farhat Tannpleier farhat.kazmi@odont.uio.no
Bilde av Rabia Khan Khan, Rabia Postdoktor +47-22840341 rabia.khan@odont.uio.no Bakteriell signalering, genetisk kompetanse
Khan, Sadia Nazir Inst.tannl.m/spes s.n.khan@odont.uio.no
Kirkevang, Lise-Lotte Professor +47-22852161 l.l.kirkevang@odont.uio.no
Kjellvold, Gro Anita Avdelingsingeniør g.a.kjellvold@odont.uio.no
Kjempekjenn, Hilde Randbo Instruktørtannlege h.r.kjempekjenn@odont.uio.no
Bilde av Tatiana Klemetsen Klemetsen, Tatiana Instruktørtannlege tatiana.klemetsen@odont.uio.no
Bilde av Anne Klemm Klemm, Anne Stipendiat anne.klemm@odont.uio.no
Bilde av Odd Carsten Koldsland Koldsland, Odd Carsten Førsteamanuensis +47-22852060 oddcko@odont.uio.no
Kolstad, Janne Beate Klinikksekretær j.b.kolstad@odont.uio.no
Bilde av Mohammed Bayar Korkosh Korkosh, Mohammed Bayar Forskerlinjestudent mohammbk@student.odont.uio.no munnslimhinneceller, stamceller, limbal stamcellesvikt, Limbal stem cell deficiancy, Keratinocytes, keratinocytter, oral mucosa, Celledyrkning
Kristiansen, Monika A Stipendiat m.a.kristiansen@odont.uio.no
Krogvold, Lars Førsteamanuensis lars.krogvold@medisin.uio.no
Bilde av Tormod Bjartveit Kruger Kruger, Tormod Bjartveit Stipendiat +47-22852290 t.b.kruger@odont.uio.no
Bilde av Ole Morten Kulbraaten Kulbraaten, Ole Morten Instruktørtannlege +47-95084620 o.m.kulbraaten@odont.uio.no
Bilde av Swadesh Kumar Kumar, Swadesh +47-22852254 swadeshk@ulrik.uio.no
Bilde av Thomas Michel Kuntziger Kuntziger, Thomas Michel Førsteamanuensis +47-22840383 t.m.kuntziger@odont.uio.no
Bilde av Sigrid Ingeborg Kvaal Kvaal, Sigrid Ingeborg Førsteamanuensis +47-22852307 +47-91741961 s.i.kvaal@odont.uio.no
Lande, Pia Instruktørtannlege pia.lande@odont.uio.no
Langeland, Øystein Instruktørtannlege oystein.langeland@odont.uio.no
Bilde av Tore Arne Larheim Larheim, Tore Arne Professor +47-22852016 +47-99494967 t.a.larheim@odont.uio.no