Vitenskapelig ansatte ved instituttene - Side 8

Personer 176 - 200 av 294
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lisa Printzell Printzell, Lisa Stipendiat lisa.printzell@odont.uio.no
Bilde av Gry Steinsvoll Prøsch Prøsch, Gry Steinsvoll Instruktørtannlege g.s.prosch@odont.uio.no
Bilde av Eva Maria Cecil Redfors Redfors, Eva Maria Cecil Universitetslektor +47-22852235 e.m.c.redfors@odont.uio.no
Bilde av Kjetil Reppen Reppen, Kjetil Universitetslektor +47-22852210 +47-90069812 kjetil.reppen@odont.uio.no kariologi
Bilde av Janne Elin Reseland Reseland, Janne Elin Professor +47-22852361 +47-22852350 j.e.reseland@odont.uio.no Physiology; growth hormones, signaling, regulation, Stem cells, Biomineralization, Bone regeneration and remodelling, Craniofacial molecular and developmental biology, Bone functional genomics and proteomics, matrix biology
Riis, Ulf Harald Universitetslektor 22852104 u.h.riis@odont.uio.no
Bilde av Monika Kristina Rikter Rikter, Monika Kristina Instruktørtannlege monikkr@odont.uio.no Klinikkveileder
Bilde av Lene Thestrup Rikvold Rikvold, Lene Thestrup Inst.tannl.m/spes +47-22852224 l.t.rikvold@odont.uio.no
Roberg, Eirin Brattgjerd Instruktørtannlege e.b.roberg@odont.uio.no
Rongen, Gunnar Forsker gunnar.rongen@odont.uio.no
Bilde av Andre Roushan Roushan, Andre Inst.tannl.m/spes andre.roushan@odont.uio.no Endodonti
Bilde av Kristin Rustand Rustand, Kristin Instruktørtannlege kriru@odont.uio.no
Bilde av Shermin Rusthen Rusthen, Shermin Stipendiat shermin.rusthen@odont.uio.no
Bilde av Anders Rye Rye, Anders Inst.tannl.m/spes +47-22852224 anderrye@odont.uio.no
Bilde av Morten Rykke Rykke, Morten Professor +47-22852287 +47-41621647 morten.rykke@odont.uio.no
Bilde av Asbjørn Røed Røed, Asbjørn +47-22840355 asbjorn.roed@odont.uio.no spyttkjertel, organdannelse, osmoregulering, epigenetikk, molekylærbiologi, cellebiologi, stamceller
Bilde av Anne Rønneberg Rønneberg, Anne Avdelingstannlege +47-22852269 +47-90176333 anne.ronneberg@odont.uio.no
Bilde av Hans Jacob Rønold Rønold, Hans Jacob Førsteamanuensis +47-22852054 +47-90556680 h.j.ronold@odont.uio.no Dental implant, Tooth wear, Clinical research, Biomaterials, Titanium dioxide
Bilde av Gro Herredsvela Rørvik Rørvik, Gro Herredsvela Stipendiat +47-22840256 g.h.rorvik@odont.uio.no
Bilde av Anne Jeanette Røtvold Røtvold, Anne Jeanette Instruktørtannlege a.j.rotvold@odont.uio.no interesse
Bilde av Nils Ragnar Raaum Raaum, Nils Ragnar Instruktørtannlege +47-92633301 n.r.raaum@odont.uio.no
Sagen, Mina Aker Stipendiat m.a.sagen@odont.uio.no
Saltnes, Solfrid Sørgjerd s.s.saltnes@odont.uio.no
Samuelsen, Elisabeth Inst.tannl.m/spes elisabeth.samuelsen@odont.uio.no
Sand, Lars Peter Professor +47-22840364 l.p.sand@odont.uio.no