English version of this page

Oral kirurgi og oral medisin (KIRUROD)

Postadresse Postboks 1109 Blindern, 0317 Oslo
Besøksadresse Geitmyrsveien 71
0455 Oslo
Telefon +47 22852233
Stedkode 161751

Ansatte

Listen inneholder 25 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Afnan, Shoresh Inst.tannl.m/spes shoresh.afnan@odont.uio.no
Barkvoll, Pål Professor +47 22852226 +47 90987639 (mob) 90987639 pal.barkvoll@odont.uio.no mucin, mucosa, Oral health, health informatics
Bjørnland, Tore Professor 22852233 tore.bjornland@odont.uio.no JIA, nerveskader, Artrose, implants, visdomstenner, ultralyd, TMJ
Chen, Xiangjun Postdoktor +47 45511001 (mob) xiangjun.chen@odont.uio.no
Frigaard, Julie Mari Stipendiat j.m.frigaard@odont.uio.no
Herlofson, Bente Brokstad Professor 22852233 b.b.herlofson@odont.uio.no oral health and cancer, oral complications in cancer treatment, impact of oral health on quality of life in cancer patients, oral health in disease-free survivors of childhood cancer, bone pathology, osteonecrosis, Clinical research, Treatment modalities
Hynne, Håvard Stipendiat havard.hynne@odont.uio.no
Ingstad, Hanne Kleven Universitetslektor h.k.ingstad@odont.uio.no
Jensen , Janicke Cecilie Liaaen Professor 22852028 j.c.l.jensen@odont.uio.no Oral kirurgi, oral medisin, implantater, saliva, Sjögrens syndrom, sjeldne tilstander
Kjølle, Gry Karina Inst.tannl.m/spes g.k.kjolle@odont.uio.no
Krüger, Tormod Bjartveit Inst.tannl.m/spes +47 22852290 +47 95038142 (mob) t.b.kruger@odont.uio.no
Kvaal, Sigrid Ingeborg Førsteamanuensis +47 22852307 s.i.kvaal@odont.uio.no
Lunde, Unn-Mari Instruktørtannlege u.m.lunde@odont.uio.no
Mork-Knutsen, Peer Olaf Student p.o.mork-knutsen@odont.uio.no
Ninkov, Peter Inst.tannl.m/spes petarni@odont.uio.no
Olsen-Bergem, Heming Førsteamanuensis +47 22852043 45027278 heming.olsen-bergem@odont.uio.no Kliniske studier, artritt, barn, kjeveledd, behandlingsprosedyrer, Immunoregulasjon, PCR & Q-PCR, DNA, RNA analysis, Immunohistokjemi (IHC)
Pham, Maria H. N. T. Stipendiat hmnpham@odont.uio.no biomaterials, titanium dioxide, scaffold, oral kirurgi.
Singh, Preet Bano Førsteamanuensis +47 22852051 p.b.singh@odont.uio.no
Skøyen, Christoffer Sveaas Instruktørtannlege chriskoy@student.odont.uio.no
Tanem, Kristine Eidal Stipendiat k.e.tanem@odont.uio.no
Tingvoll, Dag Petter Nilsen Instruktørtannlege dptingvo@student.odont.uio.no
Tvedt, Dag Spesialtannlege dag.tvedt@odont.uio.no
Westgaard, Kristine Løken Stipendiat k.l.westgaard@odont.uio.no
Øye, Frode Jonny Inst.tannl.m/spes frodeoye@odont.uio.no
Øyri, Hauk Furnes Inst.tannl.m/spes +47 93631009 (mob) haukfo@odont.uio.no maxillofacial surgery, endoskopi, maxillofacial kirurgi, visdomstenner, ansiktstraumatologi, oral kirurgi, kjevekirurgi, alveolitt, implantater