English

Protetikk og bittfunksjon (PROTOF)

Postadresse Postboks 1109 Blindern, 0317 OSLO
Besøksadresse Geitmyrsveien 71
0455 OSLO
Telefon +47 22852073
Stedkode 161752

Ansatte

Listen inneholder 19 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Dahl, Bjørn Einar Universitetslektor +47 22852009 b.e.dahl@odont.uio.no
Eide, Knut Erik Inst.tannl.m/spes +47 22852073 k.e.eide@odont.uio.no
Ellingsen, Jan Eirik Instituttleder +47 22852141 +47 41383417 (mob) 91184002 j.e.ellingsen@odont.uio.no Dental implantologi, Implantatteknologi, Benregenerasjon, Klinisk protetikk
Frettem, Åshild Kvammen Stipendiat 0047 91183978 a.k.frettem@odont.uio.no Oral protetikk, Oral cancer, Oral squamous cell carcinoma, Aquaporins
Gustumhaugen, Eva Inst.tannl.m/spes eva.gustumhaugen@odont.uio.no
Haanæs, Hans R Professor emeritus h.r.haanas@odont.uio.no
Hannestad, Kai Birger Inst.tannl.m/spes kaibha@odont.uio.no
Hjortsjö, Carl Førsteamanuensis +47 22852291 carl.hjortsjo@odont.uio.no Dentale erosjoner
Hæreid, Marika Koutsouri Inst.tannl.m/spes +47 90892250 (mob) m.k.hareid@odont.uio.no Clinical research, Tooth wear, Dental implant, TMJ
Karlsen, Cathrine Å Inst.tannl.m/spes c.a.karlsen@odont.uio.no
Khan, Sadia Nazir Stipendiat s.n.khan@odont.uio.no
Mo, Arild Universitetslektor +47 22852000 arild.mo@odont.uio.no
Ohrvik, Hanne Gran Inst.tannl.m/spes h.g.ohrvik@odont.uio.no
Printzell, Lisa Stipendiat lisa.printzell@odont.uio.no
Rye, Anders Inst.tannl.m/spes +47 22852224 anderrye@odont.uio.no
Sagen, Mina Aker Stipendiat m.a.sagen@odont.uio.no
Saxegaard, Erik Førsteamanuensis +47 22852077 erik.saxegaard@odont.uio.no
Skjerven, Henrik Spesialtannlege +4795702290 (mob) 95702290 henrik.skjerven@odont.uio.no computer guided implant surgery, Titanium, intraoral scanning, TMJ, Intraoral scanning technologies, cad cam, tooth wear, Dental implant
Wåler, Sonni Mette Førstelektor +47 22852089 +47 90738733 (mob) s.m.waler@odont.uio.no Oral protetikk, dårlig ånde