English version of this page

Kjeveortopedi (ORTOD)

Postadresse Postboks 1109 Blindern, 0317 Oslo
Besøksadresse Geitmyrsveien 71
0455 Oslo
Telefon +47 22852254
Stedkode 161755

Ansatte

Listen inneholder 29 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Andersson, Maud Els-Marie Førsteamanuensis +47 22852249 +47 90570416 (mob) m.e.m.andersson@odont.uio.no
Bergman, Lars Axel Instruktørtannlege med spesialisering l.a.bergman@odont.uio.no Kjeveortopedi, Interdisiplinær behandling
Birkeland, Kari Solheim karbirke@ulrik.uio.no malokkusjon, dentale skader, tannagenesier, kjeveortopedisk behandlingsresultat
Bondevik, Olav olavb@ulrik.uio.no
Eilertsen, Inger Marie Lund Instruktørtannlege med spesialisering imeilert@odont.uio.no
Ernø, Inger Thea Myklebust Stipendiat i.t.m.erno@odont.uio.no
Espeland, Lisen Vivienne l.v.espeland@odont.uio.no
Franzen, Tanya Jeanette Spesialtannlege t.j.franzen@odont.uio.no RT-PCR, 3D models, Histologi, Mikroskopi
Færøvig, Espen Universitetslektor espen.farovig@odont.uio.no
Færøvig, Maria Lucete Martinho Fernandes Stipendiat m.l.m.f.farovig@odont.uio.no
Hamran, Tord Stipendiat +47 22852240 tord.hamran@odont.uio.no
Haugland, Cathrine Earl Instruktørtannlege med spesialisering c.e.haugland@odont.uio.no
Helgeland, Morten Spesialtannlege morten.helgeland@odont.uio.no
Johansen, Kim Christian Instruktørtannlege med spesialisering k.c.johansen@odont.uio.no
Kristiansen, Geir Bjørnum Instruktørtannlege med spesialisering g.b.kristiansen@odont.uio.no
Kumar, Sara Birgitta Instruktørtannlege med spesialisering s.b.kumar@odont.uio.no
Kumar, Swadesh swadeshk@ulrik.uio.no
Lerstøl, Magnhild Instruktørtannlege med spesialisering magnhild.lerstol@odont.uio.no
Netland, Peter Alstad Instruktørtannlege peterne@ulrik.uio.no
Preza, Dorita Instruktørtannlege med spesialisering dorita.preza@odont.uio.no
Pullisaar, Helen Førsteamanuensis helen.pullisaar@odont.uio.no
Salvesen, Barbro Fostad Instruktørtannlege 41726450 b.f.salvesen@odont.uio.no
Sanderson, Margit Elizabeth Konsulent +47 22852036 m.e.sanderson@odont.uio.no
Stenvik, Arild arild.stenvik@odont.uio.no
Vandevska-Radunovic, Vaska Professor +47 22852247 vaska.vandevska-radunovic@odont.uio.no malokkusjon, relapse, vevsreaksjoner
Vasconcelos, Gisela Mafalda Sa Pereira de Instruktørtannlege med spesialisering g.m.s.p.de.vasconcelos@odont.uio.no
Werner, Anne Blix Instruktørtannlege med spesialisering a.b.werner@odont.uio.no
Zachrisson, Bjørn Uddo b.u.zachrisson@odont.uio.no
Øgaard, Bjørn Andreas b.a.ogaard@odont.uio.no