Vitenskapelig ansatte ved instituttene - Side 8

Personer 176 - 200 av 265
Navn Telefon E-post Emneord
Rongen, Gunnar Forsker gunnar.rongen@odont.uio.no
Bilde av Andre Roushan Roushan, Andre Inst.tannl.m/spes andre.roushan@odont.uio.no Endodonti
Bilde av Shermin Rusthen Rusthen, Shermin Instruktørtannlege shermin.rusthen@odont.uio.no
Bilde av Anders Rye Rye, Anders Inst.tannl.m/spes anderrye@odont.uio.no
Bilde av Nina Rygh Rygh, Nina Universitetslektor +47 22852260 nina.rygh@odont.uio.no
Bilde av Morten Rykke Rykke, Morten Professor +47 22852287 +47 41621647 morten.rykke@odont.uio.no
Bilde av Anne Rønneberg Rønneberg, Anne Førsteamanuensis +47 22852269 +47 90176333 90176333 anne.ronneberg@odont.uio.no
Rønning, Mina Wåler m.w.ronning@odont.uio.no
Bilde av Hans Jacob Rønold Rønold, Hans Jacob Førsteamanuensis +47 22852054 +47 90556680 h.j.ronold@odont.uio.no Dental implant, Tooth wear, Clinical research, Biomaterials, Titanium dioxide
Bilde av Gro Herredsvela Rørvik Rørvik, Gro Herredsvela Stipendiat +47 22840256 g.h.rorvik@odont.uio.no
Sagen, Mina Aker m.a.sagen@niom.no
Sahnoun, Amanda Dalila Tannpleier a.d.sahnoun@odont.uio.no
Bilde av Pantea Salehimehraban Salehimehraban, Pantea Tannpleier pantea.salehimehraban@odont.uio.no
Bilde av Gabriela Salvadori Da Silva Salvadori Da Silva, Gabriela Postdoktor +47 94119606 g.s.d.silva@odont.uio.no
Salvesen, Barbro Fostad Spesialistkandidat 41726450 b.f.salvesen@odont.uio.no
Samuelsen, Tea Marie Brandrud t.m.b.samuelsen@studmed.uio.no
Sanz Alonso, Mariano Professor II m.s.alonso@odont.uio.no
Sapina, Sanja sanjasa@student.odont.uio.no
Bilde av Dipak Sapkota Sapkota, Dipak Førsteamanuensis +47 22840331 dipak.sapkota@odont.uio.no S100 proteins, miRNA, oral precancer and cancer, transcriptome analysis, functional assays, modulation of gene expression, in vivo models of carcinogenesis
Bilde av Erik Saxegaard Saxegaard, Erik Førsteamanuensis +47 22852077 erik.saxegaard@odont.uio.no
Bilde av Karl Schenck Schenck, Karl Professor emeritus +47 22840360 +47 92809296 karl.schenck@odont.uio.no Oral immunologi, forsvar mot infeksjon, immunregulering i munnhulen, periodontitt, oral lichen planus
Bilde av Maria Elisabeth Schröder Schröder, Maria Elisabeth m.e.schroder@odont.uio.no
Bilde av Rigmor Schøne Schøne, Rigmor Klinikksekretær +47 90158694 rigmor.schone@odont.uio.no
Seehuus, Sharon Joy Rose Instruktørtannlege s.j.r.seehuus@odont.uio.no
Bilde av Amer Sehic Sehic, Amer Professor +47 22840352 +47-95752912 amer.sehic@odont.uio.no