Personer med emneord «Formidling»

Navn Telefon E-post Emneord
Antonsen, Roger Førsteamanuensis +47 22852482 rantonse@ifi.uio.no Logikk, Bevisteori, Automatisk resonnering, Bevissøk, Modallogikk, Førsteordens logikk, Kompleksitetsteori, Automater, Cellulære automater, Generativ kunst, Algoritmer, Algoritmisk kunst, Matematisk kunst, Netlogo, Processing, Filosofi, Matematikkfilosofi, Formidling, Vitenskapsformidling
Bech, Kristin Professor +47 22857119 kristin.bech@ilos.uio.no Engelsk, Engelsk språk, Lingvistikk, Språkhistorie, Eldre engelsk, Gammelengelsk, Middelengelsk, Tidlig moderne engelsk, Informasjonsstruktur, Lingvistikk, Korpuslingvistikk, Syntaks, Ordstilling, Nominalfraser, Germanske språk, Formidling
Bjørkli, Birgitte Rådgiver +47 22859805 95759238 birgitte.bjorkli@khm.uio.no Steinalder, Steinalderteknologi, Metodeutvikling, Arkeologiske gjenstander, Kronologi, Typologi, Museologi, formidling
Foss, Øystein Avdelingsingeniør +47 22855533 +47-405 49 006 oystein.foss@kjemi.uio.no Laboratoriearbeid, Formidling, Kommunikasjon, Drift, Samfunnskontakt
Gregers, Tone Fredsvik Førstelektor, faglig leder KURT, utdanningsleder lektorprogrammet realfag 99697154 99697154 t.f.gregers@mn.uio.no Utdanningsutvikling, undervisning, formidling, pedagogikk,  fagdidaktikk, immunologi, cellebiologi, molekylærbiologi og vaksiner
Hals, Christoffer Redmund Seniorrådgiver +47 456 65 996 c.r.hals@mn.uio.no Forskningskommunikasjon, Kommunikasjon, Arrangementer, Formidling
Havgar, Margrethe Stipendiat: TexRec (+47) 94109987 m.k.h.havgar(a)khm.uio.no Arkeologi, Arkeologisk formidling, Formidling, Vikingtid, Jernalder, kulturarv
Jensen, Sara Heil Seniorrådgiver +4526746962 s.h.jensen@khm.uio.no formidling, Gamedesign, LARP, teater, handverk
Johannesen, Hedda Førstelektor 92440849 hedda.johannesen@ibv.uio.no Proteinstruktur, proteinkrystallografi, protein crystallography, protein structure, protein interactions, Chromatography, formidling
Lönn-Stensrud, Jessica Seksjonsleder +47 90850391 (mob) jessica.lonn-stensrud@ub.uio.no Undervisning, Ledelse, Bibliotek, Mikrobiologi, Bakterier, Antibiotikaresistens, Formidling, Kompetanseutvikling, Akademisk skriving, Kildebruk, Kunnskapsbygging, Odontologisk bibliotek
Lørdahl, Anita Pedersen Seniorkonsulent +47 22844069 a.p.lordahl@ub.uio.no Bibliotek, Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon, Formidling, Svartjenester
Løvli, Benedikte Margit +47 22851631 b.m.lovli@nhm.uio.no barnehage, formidling, Klimahuset, pedagogikk
McNicol, John Førstelektor john.mcnicol@iakh.uio.no Historie, Middelalder, Vikingtid, Formidling, Historie på film
Næss, Ellen Marie Universitetslektor +47 22135287 +47 99713602 e.m.nass@khm.uio.no Formidling, Arkeologi, Vikingtidsmuseet, Vikingtiden, Norrøn mytologi
Pedersen, Unn Førsteamanuensis +47 22841999 +4799518022 unn.pedersen@iakh.uio.no Arkeologi, Vikingtid, Håndtverk, Jernalder, Formidling, Materiell kultur
Seim, Runhild Seniorrådgiver +47 22844210 95936942 runhild.seim@ub.uio.no Bibliotek, Formidling, Arrangementer, Kommunikasjon, Sosiale medier, Utstillinger
Stolpmann, Brigitte Bo Førstelektor +47 22855327 b.b.stolpmann@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Visuell kommunikasjon, Dokumentarisme, Portrett, Kunsthistorieforeleser, Formidling, Fotografi
Vaalund, Anne Rådgiver +47 22844247 anne.vaalund@khm.uio.no Museum, fotografier, databaser, historie, dokumentasjon, formidling, webredaktør
Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar +47 22854788 rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Formidling, Arrangementer, Undervisning, Sosiale medier