Personer med emneord «Kontrakter»

Navn Telefon E-post Emneord
Adamiec-Fidjeland, Maria Teresa m.t.adamiec-fidjeland@nhm.uio.no Forskningsadministrasjon, Økonomi, Basware, Innkjøper, Kontrakter, ePhorte, HR-system
Bernhardsen, Lars Kontorsjef +47 22856429 +47 99241284 (mob) +47 99 24 12 84 lars.bernhardsen@fys.uio.no Personaladministrajon, Ansettelser, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Utlysninger, Økonomi, HMS, Arbeidsmiljø, Strategi
Bøyum, Malene Rådgiver +47 22854379 malene.boyum@ikos.uio.no OSEH, miljøhumaniora, Environmental Humanities, Honours Certificate in Environmental Humanities and Sciences, FS, verneombud, TP, kontrakter
Christensen, Sindre Seniorrådgiver +47 22856261 +47 92246266 (mob) sindre.christensen@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett, Statsansatterett
Elliott, Inger-Lise Reang Avdelingsleder +47 22840851 +47 92620002 liserea@ifi.uio.no Administration Manager, SIRIUS SFI, Arrangement, HMS, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Innkjøp, Kontrakter
Elvebakk, Nadia Karoline Ledelseskonsulent (+47) 22 85 60 91 n.k.elvebakk@iln.uio.no toa, kontrakter, gjester, lederstøtte, kommunikasjon, nyansatte, kontorkabal, arrangementer, valg, referat, forskerboliger, oppnevninger, onboarding, fellesbestillinger, ferieoppfølging, HMS
Eriksson, Martin Sand Seniorrådgiver +47 22856066 m.s.eriksson@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter
Grundt, Ine Advokat +47 22857002 ine.grundt@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Forskerstøtte
Hårseth, Thor Leif Rådgiver +47 94806200 (mob) 948 06 200 t.l.harseth@sv.uio.no Forskningsfond, Forskningsrådet, Kontrakter, Ekstern finansiering, EU
Ivarrud, Eirik Seniorrådgiver +47 22855626 eirik.ivarrud@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Forskerstøtte, Regelverk, Kontrakter
Johnsen, Dyveke Senior forskningsrådgiver +47 22840560 dyvekej@ifi.uio.no ekstern finansiering, CRIStin, forskningsstøtte, NFR, EU, H2020, ERC, prosjekt, kontrakter
Jønnum, Siri Seniorrådgiver +47 22840717 +47 92611015 (mob) siri.jonnum@link.uio.no Rådgivning, prosjektkoordinering, audiovisuell formidling, videoproduksjon, digitale læringsomgivelser, forskningsformidling, læringsmiljø, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Maartmann-Moe, Anette Seniorrådgiver +47 22135291 +47 91729771 (mob) anette.maartmann-moe@khm.uio.no Butikk, Billetter, Personal, Reiseliv, Kontrakter, Marketing
Markgraf-Bye, Roger Seniorrådgiver +47-90822826 (mob) roger.markgraf-bye@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Arbeidsrett, Personvernombud
Noreik, Einar Advokat +47 22856646 +47 98872318 (mob) einar.noreik@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Eiendomsavdelingen
Saba, Morsal Seniorkonsulent +47 22856511 morsal.saba@astro.uio.no Opptak, Forskerutdanning, Studieadministrasjon, Studieveiledning, EPN, Kontrakter, Studiekvalitet
Sandum, Knut Tore Seniorrådgiver k.t.sandum@admin.uio.no Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning, Kontrakter, Forskerstøtte
Sogner, Ingrid Avdelingsdirektør +47 22854465 +47 90663386 (mob) ingrid.sogner@admin.uio.no Ledelse, Forskerutdanning, Forskningsetikk, Forskningsinfrastruktur, Ekstern finansiering, Åpen forskning, Innovasjon, Juridisk rådgivning, Kontrakter
Vimberg, Veronika Seniorrådgiver +47 22859224 veronika.vimberg@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED, Kontrakter, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning
Zwilgmeyer, Bjørn Ludvig Advokat +47 22855040 +47 99705011 (mob) b.l.zwilgmeyer@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Arbeidsrett