Alle vitenskapelig ansatte på OD - Side 7

Personer 151 - 175 av 269
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Arooj Munir Munir, Arooj Stipendiat +47 96705574 arooj.munir@odont.uio.no
Bilde av Thomas Myrhaug Myrhaug, Thomas Inst.tannl.m/spes thomas.myrhaug@odont.uio.no
Bilde av Anne Møystad Møystad, Anne Professor +47-22852256 +47-22852100 amoystad@odont.uio.no osteoarthritis, nerve damage, Digital radiography, TMJ, ultrasound, dental caries
Bilde av Dung Tien Nguyen Nguyen, Dung Tien Postdoktor d.t.nguyen@odont.uio.no
Nilsen, Hanna Klarholm Instruktørtannlege +47 22852316 h.k.nilsen@odont.uio.no
Ninkov, Peter Inst.tannl.m/spes petarni@odont.uio.no
Bilde av Ingunn Harvold Nissen-Meyer Nissen-Meyer, Ingunn Harvold i.h.nissen-meyer@odont.uio.no
Bilde av Målfrid Nupen Nupen, Målfrid Instruktørtannlege malfrid.nupen@odont.uio.no
Bilde av Elin Ohm Ohm, Elin Instruktørtannlege elin.ohm@odont.uio.no
Bilde av Heming Olsen-Bergem Olsen-Bergem, Heming Førsteamanuensis +47 22852043 45027278 heming.olsen-bergem@odont.uio.no Kliniske studier, artritt, barn, kjeveledd, behandlingsprosedyrer, Immunoregulasjon, PCR & Q-PCR, DNA, RNA analysis, Immunohistokjemi (IHC)
Bilde av Margareth Kristensen Ottersen Ottersen, Margareth Kristensen Stipendiat m.k.ottersen@odont.uio.no
Bilde av Sushma Pandey Dhakal Pandey Dhakal, Sushma Stipendiat +47 22840328 93975789 s.p.dhakal@odont.uio.no
Bilde av Fernanda Cristina Petersen Petersen, Fernanda Cristina Professor +47 22840312 +47 91186028 f.c.petersen@odont.uio.no mikrobiologi, streptokokker, genetisk kompetanse, biofilm, signalering, normal flora, patogener
Petrovski, Beata Forsker beata.petrovski@medisin.uio.no
Pham, Maria H. N. T. Stipendiat hmnpham@odont.uio.no biomaterials, titanium dioxide, scaffold, oral kirurgi.
Bilde av Hans Ragnar Preus Preus, Hans Ragnar Professor emeritus +47 22852163 +47-40407567 h.r.preus@odont.uio.no Periodontitis, Periodontology, Microbiology, Bacteria, Psoriasis, Skin diaseases, Comorbidity
Bilde av Dorita Preza Preza, Dorita Inst.tannl.m/spes dorita.preza@odont.uio.no
Bilde av Lisa Printzell Printzell, Lisa Stipendiat lisa.printzell@odont.uio.no
Bilde av Gry Steinsvoll Prøsch Prøsch, Gry Steinsvoll Instruktørtannlege +47 47366777 g.s.prosch@odont.uio.no
Bilde av Helen Pullisaar Pullisaar, Helen Postdoktor +47 41380492 helen.pullisaar@odont.uio.no
Bilde av Maryam Rahmati Rahmati, Maryam Stipendiat +4794160021 maryam.rahmati@odont.uio.no Biomaterials, hydrogels, Histology, bone regeneration, osteoarthritis
Bilde av Eva Maria Cecil Redfors Redfors, Eva Maria Cecil Universitetslektor +47 22852235 e.m.c.redfors@odont.uio.no
Refseth, Tonje Rygh Instruktørtannlege t.r.refseth@odont.uio.no
Bilde av Kjetil Reppen Reppen, Kjetil kariologi
Bilde av Janne Elin Reseland Reseland, Janne Elin Professor +47 22852361 j.e.reseland@odont.uio.no Physiology; growth hormones, signaling, regulation, Stem cells, Biomineralization, Bone regeneration and remodelling, Craniofacial molecular and developmental biology, Bone functional genomics and proteomics, matrix biology