Alle vitenskapelig ansatte på OD - Side 7

Personer 151 - 175 av 279
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Hege Markussen Markussen, Hege Tannpleier +47 22852037 hege.markussen@odont.uio.no
Mjelde, Rune Molander r.m.mjelde@odont.uio.no
Mork-Knutsen, Peer Olaf p.o.mork-knutsen@odont.uio.no
Bilde av Claudio Mortier Mortier, Claudio claudio.mortier@odont.uio.no
Bilde av Arooj Munir Munir, Arooj Stipendiat arooj.munir@odont.uio.no
Bilde av Thomas Hilmar Myrhaug Myrhaug, Thomas Hilmar Inst.tannl.m/spes thommy@odont.uio.no
Bilde av Anne Møystad Møystad, Anne Professor +47-22852256 +47-22852100 amoystad@odont.uio.no osteoarthritis, nerve damage, Digital radiography, TMJ, ultrasound, dental caries
Bilde av Dung Tien Nguyen Nguyen, Dung Tien Postdoktor d.t.nguyen@odont.uio.no
Nilsen, Hanna Kristine Klarholm Instruktørtannlege +47 22852316 h.k.k.nilsen@odont.uio.no
Ninkov, Peter Inst.tannl.m/spes petarni@odont.uio.no
Bilde av Ingunn Harvold Nissen-Meyer Nissen-Meyer, Ingunn Harvold i.h.nissen-meyer@odont.uio.no
Bilde av Målfrid Nupen Nupen, Målfrid Instruktørtannlege malfrid.nupen@odont.uio.no
Bilde av Elin Ohm Ohm, Elin Instruktørtannlege elin.ohm@odont.uio.no
Bilde av Heming Olsen-Bergem Olsen-Bergem, Heming Førsteamanuensis +47 22852043 45027278 heming.olsen-bergem@odont.uio.no Kliniske studier, artritt, barn, kjeveledd, behandlingsprosedyrer, Immunoregulasjon, PCR & Q-PCR, DNA, RNA analysis, Immunohistokjemi (IHC)
Bilde av Margareth Kristensen Ottersen Ottersen, Margareth Kristensen Stipendiat m.k.ottersen@odont.uio.no
Bilde av Sushma Pandey Dhakal Pandey Dhakal, Sushma Stipendiat +47 22840328 +47 93975789 93975789 s.p.dhakal@odont.uio.no
Bilde av Fernanda Cristina Petersen Petersen, Fernanda Cristina Professor +47 22840312 +47 91186028 f.c.petersen@odont.uio.no mikrobiologi, streptokokker, genetisk kompetanse, biofilm, signalering, normal flora, patogener
Pham, Maria H. N. T. Stipendiat hmnpham@odont.uio.no biomaterials, titanium dioxide, scaffold, oral kirurgi.
Bilde av Hans Ragnar Preus Preus, Hans Ragnar Professor emeritus +47-40407567 h.r.preus@odont.uio.no Periodontitis, Periodontology, Microbiology, Bacteria, Psoriasis, Skin diaseases, Comorbidity
Bilde av Dorita Preza Preza, Dorita Inst.tannl.m/spes dorita.preza@odont.uio.no
Bilde av Lisa Printzell Printzell, Lisa Inst.tannl.m/spes lisa.printzell@odont.uio.no
Bilde av Gry Steinsvoll Prøsch Prøsch, Gry Steinsvoll Instruktørtannlege g.s.prosch@odont.uio.no
Bilde av Helen Pullisaar Pullisaar, Helen Postdoktor +47 41380492 helen.pullisaar@odont.uio.no
Qayoom, Arsalan arsalan.qayoom@odont.uio.no
Bilde av Maryam Rahmati Rahmati, Maryam Stipendiat +4794160021 maryam.rahmati@odont.uio.no Biomaterials, hydrogels, Histology, bone regeneration, osteoarthritis