Vitenskapelig ansatte - Side 5

Søk etter ansatte og studenter

 

Personer 101 - 125 av 243
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anna-Karin Abrahamsson Johansen Johansen, Anna-Karin Abrahamsson Instruktørtannlege a.k.a.johansen@odont.uio.no
Johansen, Kim Christian k.c.johansen@odont.uio.no
Bilde av Powel Kallas Kallas, Powel Stipendiat powel.kallas@odont.uio.no
Bilde av Vasileios Kapralos Kapralos, Vasileios Stipendiat vasileios.kapralos@odont.uio.no
Bilde av Cathrine Åsvang Karlsen Karlsen, Cathrine Åsvang Inst.tannl.m/spes c.a.karlsen@odont.uio.no
Bilde av Heidi Karlstad Karlstad, Heidi Tannpleier +47 22852184 heidi.karlstad@odont.uio.no
Khan, Sadia Nazir Stipendiat s.n.khan@odont.uio.no
Kjellvold, Gro Anita Klinikksekretær g.a.kjellvold@odont.uio.no
Bilde av Tatiana Klemetsen Klemetsen, Tatiana Instruktørtannlege tatiana.klemetsen@odont.uio.no
Bilde av Dyveke Haagensen Knudsen Knudsen, Dyveke Haagensen Inst.tannl.m/spes dyvekekn@odont.uio.no
Bilde av Odd Carsten Koldsland Koldsland, Odd Carsten Førsteamanuensis oddcko@odont.uio.no
Bilde av Ingeborg Kolseth Kolseth, Ingeborg Inst.tannl.m/spes ingeborg.kolseth@odont.uio.no
Kolstad, Janne Beate Klinikksekretær j.b.kolstad@odont.uio.no
Bilde av Sevil Konuskan Konuskan, Sevil Universitetslektor sevil.konuskan@odont.uio.no
Koutroulis, Andreas Stipendiat andreas.koutroulis@odont.uio.no
Kristiansen, Geir Bjørnum g.b.kristiansen@odont.uio.no
Krogvold, Lars Førsteamanuensis lars.krogvold@odont.uio.no
Bilde av Tormod Bjartveit Krüger Krüger, Tormod Bjartveit Inst.tannl.m/spes +47 22852290 +47 95038142 t.b.kruger@odont.uio.no
Bilde av Ole Morten Kulbraaten Kulbraaten, Ole Morten Universitetslektor +47 95084620 o.m.kulbraaten@odont.uio.no
Kumar, Sara Birgitta s.b.kumar@odont.uio.no
Lande, Pia Universitetslektor +47 22852292 pia.lande@odont.uio.no
Bilde av Tore Arne Larheim Larheim, Tore Arne Professor emeritus t.a.larheim@odont.uio.no TMJ diseases, TMJ disorders, Rheumatic Diseases, Juvenile Idiopathic Arthritis, Osteoarthritis, Maxillofacial Radiology, Digital Dental Imaging, TMJ
Lerstøl, Magnhild magnhild.lerstol@odont.uio.no
Lunde, Unn-Mari Instruktørtannlege u.m.lunde@odont.uio.no
Bilde av Ståle Petter Lyngstadaas Lyngstadaas, Ståle Petter Professor +47 22852357 s.p.lyngstadaas@odont.uio.no Biomaterials, Osseointegration, Bio-nanotechnology, Implantology, Matrix biology, Bone regeneration