Alle vitenskapelig ansatte på OD - Side 5

Personer 101 - 125 av 269
Navn Telefon E-post Emneord
Hustavnes, Eli Grete M. Instruktørtannlege eghusta@odont.uio.no
Bilde av Håvard Hynne Hynne, Håvard Stipendiat havard.hynne@odont.uio.no
Bilde av Marika Koutsouri Hæreid Hæreid, Marika Koutsouri Inst.tannl.m/spes +47 90892250 m.k.hareid@odont.uio.no Clinical research, Tooth wear, Dental implant, TMJ
Bilde av Hilde Augusta Wigand Høeg Høeg, Hilde Augusta Wigand Instruktørtannlege h.a.w.hoeg@odont.uio.no
Bilde av Ann Catrin Høyvik Høyvik, Ann Catrin Universitetslektor +47 97077017 a.c.hoyvik@odont.uio.no
Bilde av Harald Høyvik Høyvik, Harald Instruktørtannlege +47 91158621 harald.hoyvik@odont.uio.no
Bilde av Anne-Lise Lund Håheim Håheim, Anne-Lise Lund +47 22840380 90 11 33 98 a.l.l.haheim@odont.uio.no Epidemiologi, Oral helse, hjerte- og karsykdommer
Bilde av Hanne Kleven Ingstad Ingstad, Hanne Kleven Universitetslektor h.k.ingstad@odont.uio.no
Bilde av Saffia Allina Iqbal Iqbal, Saffia Allina Instruktørtannlege s.a.iqbal@odont.uio.no
Bilde av Catherine Jackson Jackson, Catherine Postdoktor +47 22840318 catherine.jackson@odont.uio.no
Bilde av Arne E. Jacobsen Jacobsen, Arne E. Spesialtannlege +47 22852107 +4791763181 91763181 a.e.jacobsen@odont.uio.no
Jacobsen, Bente Instruktørtannlege bente.jacobsen@odont.uio.no
Bilde av Nikola Jakovljevic Jakovljevic, Nikola Instruktørtannlege nikola.jakovljevic@odont.uio.no
Jensen, Terese Agustin Instruktørtannlege +47 40006634 t.a.jensen@odont.uio.no
Bilde av Janicke Cecilie Liaaen  Jensen Jensen , Janicke Cecilie Liaaen Professor 22852028 j.c.l.jensen@odont.uio.no Oral kirurgi, oral medisin, implantater, saliva, Sjögrens syndrom, sjeldne tilstander
Bilde av Nan Jiang Jiang, Nan Stipendiat +47 22840233 nan.jiang@odont.uio.no
Bilde av Anna Karin Johansen Johansen, Anna Karin Instruktørtannlege a.k.johansen@odont.uio.no
Bilde av Roger Junges Junges, Roger Førsteamanuensis +47 22840340 roger.junges@odont.uio.no Mikrobiologi, immunologi, molekylærbiologi, genetisk kompetanse, signalering, patogener, normal flora, molekylær mikrobiologi, Biofilm, antibiotikaresistens, odontologi, tannhelsedeterminanter, antibiotika
Bilde av Inga Solgård Juvkam Juvkam, Inga Solgård Stipendiat +47 22840317 i.s.juvkam@odont.uio.no
Bilde av Pawel Kallas Kallas, Pawel Stipendiat pawel.kallas@odont.uio.no
Bilde av Vasileios Kapralos Kapralos, Vasileios Stipendiat +47 48334194 vasileios.kapralos@odont.uio.no
Karlsen, Cathrine Å Inst.tannl.m/spes c.a.karlsen@odont.uio.no
Bilde av Heidi Karlstad Karlstad, Heidi Tannpleier +47 22852184 heidi.karlstad@odont.uio.no
Bilde av Jasna Kazazic Kazazic, Jasna Instruktørtannlege jasnaka@odont.uio.no
Khan, Sadia Nazir Stipendiat s.n.khan@odont.uio.no